Správa nemovitostí
Menu

Jak to funguje

Osobně se sejdeme /potkáme

Probereme vaše představy. Naši zkušení makléři s několikaletou praxí a výbornými referencemi vyslechnou všechny vaše potřeby a plány. Také vám rádi vysvětlí jakékoliv nejasnosti a odpoví na všechny otázky.

Vyslechneme vaše požadavky

Probereme společně možnosti trhu a nejlepší způsob pronájmu vaší nemovitosti, který vám bude garantovat maximální měsíční výnos. Nabídneme vám to nejvýhodnější řešení, které máme sami léta ověřené z praxe, z pronájmu vlastních nemovitostí a bytové správy celých rezidenčních projektů.

Naceníme společně pronájem vaší nemovitosti

Společně se dohodneme se na výši měsíčního nájmu za váš byt. Doporučíme vám nejvyšší cenu, kterou jsou zájemci ochotni zaplatit. Vycházíme z aktuální poptávky na nájemním trhu v dané lokalitě a našich téměř dvacetiletých zkušeností v oboru. Rezidenční trh průběžně sledujeme a majitelům, kteří nám svěřili pronájem svojí nemovitosti navrhujeme i zvýšení nájmu, abychom maximalizovali jejich zisk.

Najdeme vám solidního nájemníka - máme širokou databázi poptávajících

Bravis je specialista na pronájmy bytů od roku 2003. Díky největší nabídce bytů v Brně disponujeme také nejširší databází poptávajících klientů z celé jižní Moravy. Profesionální marketing, přední inzertní pozice v médiích i masivní kampaně na sociálních sítích jsou pro nás samozřejmostí, kterou stavíme na našich zkušenostech a pevném finančním zázemí.

Svěřené byty k pronájmu profesionálně fotíme nebo natáčíme, nabízíme je zájemcům z vlastní databáze a prezentujeme na nejnavštěvovanějších více než desítce inzertních realitních serverů. Právě proto se nám daří byty rychle, výhodně a stabilně pronajímat, a navíc je obsazovat jen prověřenými nájemci.

Prověříme vybraného nájemníka v registrech a stačí jen váš souhlas

Všechny budoucí nájemníky prověřujeme. Zajímá nás jejich solventnost, bezdlužnost i předchozí reference pronajímatelů. Platíme si ověřovací databáze, sledujeme centrální registr dlužníků, centrální evidenci exekucí nebo insolvenční rejstřík. Na vyspělých trzích je to běžná praxe.

čtěte více

Podpis nájemní smlouvy a předání bytu

Nájemní smlouvy zpracovává náš vlastní a zkušený právník se specializací na realitní právo. Chceme pro vás jistotu, že nový nájemník bude plnit své povinnosti. Pokud by se tak náhodou nestalo, máme se o co právně opřít, i když to obyčejně není potřeba. Po podpisu smlouvy zajistíme předání bytu včetně sepsání detailního protokolu o stavu, vybavení nebo míry opotřebení vaší nemovitosti a zaznamenáme stav měřidel jednotlivých energií.

Po celou dobu pronájmu se staráme MY řešíme neplatiče

Jde nám přece o vaši spokojenost a kladné reference. Průběžně komunikujeme s nájemníky a zajišťujeme běžnou údržbu v bytě nebo dodatky ke smlouvám. Pomáháme s ročním vyúčtováním služeb a přípravou podkladů pro daňová přiznání. Díky prověřování nájemníků nemáme téměř žádné neplatiče, ale když je to potřeba, vymáháme dlužné částky nebo dáváme výpověď z nájmu.

Skončení nájmu - ZDARMA úklid a hledání nového nájemníka

Když nájem skončí po uplynutí sjednané doby, zajistíme vám úklid nemovitosti zcela zdarma a to vlastní firmou Úklidové služby BRNO. Po vystěhování původních nájemníků se tak za vás postaráme o to, aby se nemovitost připravila na nové zájemce, které vám bezprostředně najdeme. Pokud to bude potřeba, poradíme si i s vyklízením bytu nebo stěhováním.


BRAVIS balíčky

BRAVIS KLASIK

základní balíček ZDARMA po celou dobu nájmu Mám zájem

BRAVIS KOMFORT

vyúčtování bez starostí 1 000 + DPH /za jedno vyúčtování Mám zájem

BRAVIS EXKLUZIV

vyúčtování a opravy bez starostí 7 - 10 % z tržní ceny nájmu Mám zájem
Realitní služby - naceníme, nafotíme, inzerujeme, seženeme a prověříme nájemce, zajistíme podpis smlouvy a předání bytu.
Realitní služby - naceníme, nafotíme, inzerujeme, seženeme a prověříme nájemce, zajistíme podpis smlouvy a předání bytu. YES YES YES
Jsme vám k dispozici během celé doby pronájmu.
Jsme vám k dispozici během celé doby pronájmu. YES YES YES
Úklid nemovitosti při výměně nájemníka - zdarma.
Úklid nemovitosti při výměně nájemníka - zdarma. YES YES YES
Zajištění, zorganizování malování či základních oprav.
Zajištění zorganizování malování či základních oprav. YES YES YES
Právní poradna během celé doby pronájmu.
Právní poradna během celé doby pronájmu. YES YES YES
Každoroční aktualizace ceny nájmu.
Každoroční aktualizace ceny nájmu. YES YES YES
Řešení neplatičů.
Řešení neplatičů. YES YES YES
Příprava dodatků k nájemní smlouvě.
Příprava dodatků k nájemní smlouvě. YES YES YES
Profesionální vyúčtování záloh na energie a služby.
Profesionální vyúčtování záloh na energie a služby. NO YES YES
Běžné opravy a údržba bytu během celé doby pronájmu.
Běžné opravy a údržba bytu během celé doby pronájmu. NO NO YES
Kontrola platební morálky nájemce.
Kontrola platební morálky nájemce. NO NO YES
Nevyhovuje vám žádný balíček? Můžeme se dohodnout na jakýchkoliv jiných variantách šitých na míru. Přizpůsobíme se Vašim požadavkům.
+420 725 811 144 bravis@bravis.cz
Mapa Řazení